SZABLONY DO PASTY LUTOWNICZEJ

Specjalizujemy się w produkcji szablonów laserowych SMT. Służą one do nakładania pasty lutowniczej na obwody drukowane w trakcie montażu powierzchniowego elementów SMD.

Jeśli szukasz godnego zaufania wykonawcy takich elementów, zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że szablony SMT muszą być dopasowane do szybko zmieniającej się technologii produkcji elementów elektronicznych. Dlatego właśnie stosujemy wysokiej klasy laser, który pozwala nam osiągnąć idealną precyzję, docenianą przez klientów.

Elementy elektroniczne stają się coraz mniejsze, płytki drukowane muszą być produkowane z coraz większą precyzją. To wymusiło zmianę techniki wykonania szablonów SMT. Kilkanaście lat temu korzystano z mało precyzyjnego trawienia chemicznego. Dzisiaj są one wycinane laserowo, co zapewnia bardzo wysoką dokładność gotowych produktów. Szablony do pasty lutowniczej wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza sprzętowego, dlatego możesz być pewien ich wysokiej jakości i bardzo wysokiej precyzji produkcji.

Jako producent płytek i prototypów obwodów drukowanych przygotowujemy również szablony do pasty lutowniczej. W naszym zakładzie wykorzystujemy najnowszy laser firmy LPKF – pozwala on nam tworzyć szablony SMT o najwyższej jakości. Zapraszamy do poznania oferty płytek PCB i dokumentacji technologicznej.

SZABLONY LASEROWE – NASZA OFERTA

Wycinamy detale o dowolnym kształcie z blach stalowych o grubości od 0,07 do 0,5 mm. Przygotowujemy szablony laserowe o wymiarach 600 x 750 mm, a także o maksymalnej szerokości 600 mm i długości nawet 1800 mm. Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów, dlatego działamy wszechstronnie. Możesz więc złożyć zamówienie na szablony SMT również o nietypowych wymiarach.

Jako doświadczony producent obwodów drukowanych gwarantujemy wysoką jakość usług, atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zamówień. Oferujemy także doradztwo techniczne. Wszystko po to, żeby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wyboru szablonów laserowych.

Klienci w całej Polsce doceniają nasze szablony laserowe. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z całej Polski: Warszawy, Katowic, Gdańska, Wrocławia i Poznania. Dołącz do nich już dziś – zapewniamy szybkie terminy realizacji i doskonała jakość każdego elementu, który u nas zamówisz.

maszyna do produkcji szablonów laserowych maszyna do produkcji szablonów laserowych maszyna do produkcji szablonów laserowych