Szablony do pasty lutowniczej i laserowe SMT w Warszawie

Szablony SMT

Specjalizujemy się w produkcji szablonów laserowych SMT. Służą one do nakładania pasty lutowniczej na obwody drukowane w trakcie montażu powierzchniowego elementów SMD.

Ponieważ elementy elektroniczne są coraz mniejsze, płytki drukowane muszą być produkowane z coraz większą precyzją. To wymusiło zmianę techniki wykonania szablonów SMT. Kilkanaście lat temu korzystano z mało precyzyjnego trawienia chemicznego. Dzisiaj są one wycinane laserowo. To zapewnia bardzo wysoką dokładność gotowych produktów.

Jako producent płytek PCB i prototypów obwodów drukowanych przygotowujemy również szablony do pasty lutowniczej. W naszym zakładzie wykorzystujemy najnowszy laser firmy LPKF – pozwala on nam tworzyć szablony SMT o najwyższej jakości.

Szablony laserowe – nasza oferta

Wycinamy detale o dowolnym kształcie z blach stalowych o grubości od 0,07 do 0,5 mm. Przygotowujemy szablony laserowe o wymiarach 600 x 750 mm, a także o maksymalnej szerokości 350 mm i długości nawet 1500 mm. U nas mogą Państwo złożyć zamówienie na szablony SMT o nietypowych wymiarach.

Jako doświadczony producent obwodów drukowanych gwarantujemy wysoką jakość usług, atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zamówień. Oferujemy także doradztwo techniczne. Wszystko po to, żeby byli Państwo zadowoleni z wyboru naszych szablonów laserowych.

Klienci w całej Polsce doceniają nasze szablony laserowe. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z całej Polski: Warszawy, Katowic, Gdańska, Wrocławia i Poznania.

Zapraszamy także na www.komalaser.pl

maszyna do produkcji szablonów laserowych maszyna do produkcji szablonów laserowych maszyna do produkcji szablonów laserowych