Szablony do pasty lutowniczej i laserowe SMT w Warszawie

Szablony SMT

Specjalizujemy się w produkcji szablonów laserowych. Służą one do nakładania pasty lutowniczej na obwody drukowane, w trakcie montażu powierzchniowego elementów SMD.

Płytki drukowane zwiększyły swoją precyzję, elementy elektroniczne są coraz mniejsze. To wymusiło zmianę techniki wykonania szablonów. Kiedyś korzystano z mało precyzyjnego trawienia chemicznego. Dzisiaj nasze szablony są wycinane laserowo. To zapewnia bardzo wysoką dokładność wykonywanych szablonów SMT.
Wycinamy także detale o dowolnym kształcie z blach stalowych o grubości od 0,07 do 0,5 mm. Szablony o powierzchniach 600x750mm, a także o maksymalnej szerokości 350mm i długości nawet 1500mm. Dajemy możliwość zamówień specjalnych.

Jako doświadczony producent obwodów drukowanych, proponujemy wysoką jakość usług, atrakcyjne ceny i krótkie terminy. Oferujemy także doradztwo techniczne. Wszystko po to, żeby byli Państwo zadowoleni z wyboru naszych szablonów laserowych. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zakresie projektowania i technologii obwodów drukowanych, gwarantuje kompetencję.

Posiadamy najnowszy laser firmy LPKF, który pozwala nam tworzyć szablony smt o najlepszej jakości.

Klienci z największych miast w Polsce doceniają nas jako producenta Szablonów SMT – z m.in. Warszawy, Katowic, Gdańska, Wrocławia, Poznania.

 

Zapraszamy także na www.komalaser.pl

maszyna do produkcji szablonów laserowych maszyna do produkcji szablonów laserowych maszyna do produkcji szablonów laserowych