OBWODY I PŁYTKI DRUKOWANE PROTOTYPOWE W WARSZAWIE – O FIRMIE W WARSZAWIE

Firma ELPIN i spółka PCB specjalizują się w dostarczaniu na rynek płytek drukowanych i szablonów SMT. Zachęcamy do zapoznania się z naszą historią oraz współpracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy solidnym producentem, który wytwarza dobrej jakości płytki drukowane prototypowe.

ELPIN

Firma ELPIN powstała w 1989 roku z inicjatywy Barbary Macury. Trzonem działalności firmy jest produkcja obwodów drukowanych. Jej pracownicy opracowują dokumentację technologiczną i wykonują matryce do płytek drukowanych. To właśnie w ELPIN Klienci mogą zamówić prototypy PCB https://www.elpinpcb.com.pl/prototypy/. Jako doświadczony producent doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb przedsiębiorstw korzystających z płytek drukowanych. Dlatego w ofercie mamy produkty zróżnicowane pod względem wymiarów, powłok i pokryć, np. takich jak soldermaska i pasta węglowa. Proponujemy także szablony SMT i podobne rozwiązania. ELPIN ma wyłączność na handel obwodami drukowanymi PCB s.c.

PCB S.C.

PCB S.C. to przedsiębiorstwo, którego obecność w branży sięga 1994 roku. Zostało utworzone na bazie istniejącego od 1987 roku zakładu produkującego obwody drukowane. Zakład pracuje w systemie dwuzmianowym. Dzięki temu firma jest konkurencyjna w szybkim wykonywaniu zleceń – zamówienia są realizowane zarówno w trybie standardowym, jak i ekspresowym.

ELPIN i PCB s.c. połączyły siły, żeby zagwarantować kompleksową obsługę Klienta w najkrótszym czasie – od pomysłu, prototypów PCB, do gotowych obwodów drukowanych. Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z zawartością zakładki „Oferta”.