płytki drukowane1 płytki drukowane2 płytki drukowane3 płytki drukowane4

PRODUKCJA OBWODÓW DRUKOWANYCH – OFERTA FIRMY ELPIN PCB W WARSZAWIE


WITAMY NA STRONIE ELPIN PCB S.C!

Podstawą naszej działalności jest produkcja obwodów drukowanych. Współpracujemy m.in. z firmami z branży m.in. z elektronicznej, które mają zapotrzebowanie na płytki drukowane.

Z myślą o wymagających klientach przygotowaliśmy kompleksową ofertę związaną z produkcją płytek PCB, szablonów oraz przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do digitalizowania obwodów drukowanych. Działamy w sposób kompleksowy, zapewniając wysokiej klasy produkty klientom działającym w wielu różnych branżach. Obwody drukowane to elementy, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Coraz nowocześniejsze urządzenia wymagają stosowania nowatorskich rozwiązań i dostosowywania sposobu wykonania płytek PCB do zmieniających się potrzeb klientów.

Jako producent obwodów drukowanych z wieloletnim doświadczeniem możemy zaproponować szeroki wybór rozwiązań, które trafiają w zapotrzebowanie odbiorców działających niemal w każdej gałęzi gospodarki związanej ze stosowaniem podzespołów elektronicznych. Zajmujemy się produkcją obwodów drukowanych w wielu różnych wariantach i wykończonych w sposób zgodny z oczekiwaniami klientów. Możesz zlecić nam także ich digitalizację na podstawie dołączonej dokumentacji. Jeśli zależy Ci na współpracy z profesjonalistami, którzy przygotują dla Ciebie produkt w pełni zgodny z Twoim zapotrzebowaniem, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Kierujemy ją do klientów z całej Polski.


PŁYTKI PCB OD PRODUCENTA – DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Zajmujemy się mało- i średnioseryjną produkcją obwodów drukowanych oraz wykonujemy prototypy płytek PCB bez trwałej dokumentacji. Można nam także zlecić wykonanie na podstawie dostarczonej dokumentacji.

W ofercie mamy płytki PCB jednostronne i płytki drukowane dwustronne. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania są wolne od wad, np. materiałowych. Produkcja w naszym zakładzie odbywa się zgodnie ze standardami obowiązującymi w branży. Gotowe wyroby są testowane optycznie (AOI) oraz elektrycznie (flying probe tester). Na życzenie klientów testujemy elektrycznie płytki PCB – korzystamy w tym celu z nowoczesnego testera.

Specjalizujemy się w produkcji płytek PCB – mamy 25-letnie doświadczenie oraz park maszynowy, w którym znajdują się nowoczesne urządzenia. Dzięki bogatemu wyposażeniu i pracy, że pracujemy na dwie zmiany, gwarantujemy pełną i satysfakcjonującą obsługę klienta – w krótkim czasie realizujemy nawet duże zlecenie. Zapewniamy również przystępne ceny.

Oferujemy płytki o różnych parametrach. Są to między innymi: grubość laminatu od 0,2 mm do 3,2 mm lub więcej, miedź do 300 um oraz soldermaska w różnych kolorach. Realizujemy zlecenia na płytki o standardowych, jak i nietypowych wymiarach. W zależności od potrzeb klienta możemy dostarczyć płytki PCB pokryte powłoką ołowiową, bezołowiową, złotem lub srebrem. Możemy też zastosować dodatkowe pokrycia, np. pastę węglową lub maskę zrywalną. Szeroka oferta to gwarancja, że w jednym miejscu zamówisz wszystkie niezbędne produkty.

Dotychczas zaufało nam wielu kontrahentów z całej Polski – m.in.: z Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, a w razie pytań – do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

PRINTED CIRCUT BOARDS

miniatura kategorii
Let us introduce you to our offer on our PCB’s and our PCB’s price calculator.

Oferta

miniatura kategorii
Zapoznaj się z ofertą na nasz Obwody drukowane.

Prototypes

miniatura kategorii
We make prototypes without permanent documentation. Try out our new prototype price calculator.

SMT STENCILS

miniatura kategorii
We make SMT stencils using our two laser machines. Express production times and preparing projects are included in the price of a stencil.

Contact

miniatura kategorii
Don’t hesitate to contact us for more information.

Contacts

„ELPIN” Barbara Macura
02-743 Warszawa
ul. J.S. Bacha 22
tel/fax: (0-22) 843-17-68
tel/fax: (0-22) 847-48-29

Our other companies

koma laser smt ciekawa plama

Top